فرم ثبت نام در ادامه همین صفحه

همایش مجازی تحصیل در مالزی در 22 و 23 بهمن ماه 1400(جمعه و شنبه) از ساعت 16:30 الی 20:30 بصورت آنلاین توسط موسسه پرشین پادنا آراد و شرکت EMGA مالزی برگزار می شود. این همایش رایگان بصورت نمایشگاه مجازی و وبینارهای آنلاین برگزار می شود. در طول همایش شما می توانید با مراجعه به غرفه مجازی هر دانشگاه بصورت زنده و مستقیم با مسئولین ارشد دانشگاههای مالزی (که لیست آنها در انتها این صفحه ذکر شده است) ارتباط تصویری و نوشتاری آنلاین برقرار کنید. همچنین در همایش می توانید با ارائه مدارک تحصیلی خود، از این دانشگاه ها بصورت رایگان پذیرش تحصیلی دریافت نمائید. برخی از دانشگاه ها دارای بورسیه تحصیلی هستند که می توانید با ارائه رزومه یا ترجمه مدارک تحصیلی خود به مسئولین دانشگاه ها از نحوه و مقدار آن مطلع گردید. همچنین در حین همایش می توانید اطلاعات به روز در مورد هزینه تحصیل در رشته ها و دانشگاههای مختلف و همچنین هزینه های اقامت را از مسئولین دانشگاهها دریافت نمائید.

در این همایش مجازی شما عزیزان می توانید در وبینارهای جنبی این همایش که بصورت آنلاین و زنده توسط مسئولین دانشگاهها برگزار می شود شرکت نمائید، از این رو در صورت تمایل به شرکت در این وبینارها در فرم ثبت نام گزینه شرکت در وبینار را انتخاب کنید

در همایش دانشگاه های برتر مالزی که مورد تائید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران هستند،نیز حضور دارند>

نحوه شرکت در نمایشگاه مجازی و وبینارها
شما پس از تکمیل فرم و ثبت نام در همایش، یک ایمیل دریافت خواهید کرد که نام کاربری و رمز عبور شما جهت ورود به پورتال نمایشگاه مجازی در آن ذکر شده است. در روز 22 و 23 آبان ماه صفحه شما در پورتال نمایشگاهی فعال شده و می توانید به محیط مجازی نمایشگاه وارد شوید. پس از ورود در فضای مجازی نمایشگاه، می توانید وارد سالن نمایشگاه و یا سالن برگزاری وبینارها شوید. در سالن وبینارها همانطور که از نام آن مشخص است می توانید بصورت آنلاین وبینارهای ارائه شده را مشاهده نمائید. از طرف دیگر با ورود به سالن نمایشگاهی می توانید غرفه های دانشگاه ها را مشاهده نمائید. شما با کلیک بر روی هر دانشگاه وارد غرفه آن دانشگاه شده و می توانید با مسئولین دانشگاه بصورت مستقیم و زنده تماس تلفنی و نوشتاری برقرار کنید. همچنین در فضای هر غرفه قسمتی بر دانلود بروشورها و فرم های دانشگاه اختصاص داده شده است که می توانید با کلیک بر روی آنها فایل پی دی اف آنها را دانلود کنید. درضمن با کلیک بر روی ویدیو های دانشگاهها می توانید آنها را بر روی سیستم خود مشاهده نمائید. بخاطر داشته باشید غرفه اطلاعات نمایشگاه در فضای مجازی نمایشگاه وجود دارد و با کلیک بر روی آن می توانید با مسئولین برگزاری ارتباط برقرار نمائید.

 

موضوعات مورد بحث در وبینارهای تخصصی:

ارائه اطلاعات دقیق و به روز در مورد هزینه های زندگی و تحصیل در مالزی

ارائه فرصت های شغلی حین تحصیل و پس از فارغ التحصیلی در مالزی

چگونه مالزی را سکوی پرتاب خود نمائیم

چگونه در مالزی کسب و کار خود را راه اندازی نمائیم

هزینه های اجاره آپارتمان و خانه در مالزی 

ارائه اطلاعات و قوانین جدید برای دریافت ویزای دانشجویی، ویزای همراه و سایر قوانین ویزای دانشجوی در هنگام پاندمی کورونا

پرسش و پاسخ حاضرین و مسئولین

دانشگاههای حاضر در نمایشگاه مجازی تحصیل در مالزی:

لیست دانشگاه ها بطور کامل در زیر مشخص شده است. دانشگاه های معتبر مالزی که دارای رتبه های بسیار عالی جهانی هستند در این همایش مجازی حضور دارند. دانشگاه دولتی UM مالزی که دارای رتبه جهانی 65 دنیا است. دانشگاه دولتی UPM با رتبه 143 و دانشگاه دولتی UKM با رتبه 144 دنیا و دانشگاه دولتی USM رتبه 147 دنیا را به خود تعلق داده اند. (منبع رتبه بندی سایت QS در سال 2022). این 4 دانشگاه دولتی مالزی دارای اکثر دانشکده ها و رشته ها در تمام مقاطع تحصیلی هستند و در ضمن تائید وزارت علوم ایران را دارند.  همچنین دانشگاه Taylor's مالزی با رتبه 332 دنیا و مورد تائید ایران که بسیار از رشته های به روز دنیا را ارائه میدهد نیز در این همایش مجازی شرکت می کند.  دانشگاههای چون SUNWAY و APU و HELP بسیار معتبر و دارای سطح بالای از آموزش هستند که عموما مدارکی از انگلستان به فارغ التحصیلان خود اعطا می کنند. این مدارک بسیار راه شما را برای ادامه تحصیل و کار در کشورهای رده اول دنیا محیا می نمایند. 2 دانشگاه دولتی و قدیمی مالزی به نام های UTMara و UNITAR که دارای اکثر دانشکده ها و رشته ها هستند نیز در این همایش مجازی شرکت می کنند. کالج معتبر و معروف CORDON BLEU شعبه مالزی نیز برای دوره های پیشرفته آشپزی در این همایش شرکت کرده است.