فهرست مطالب:
هزینه های تحصیل در موسسه زبان ELC
امکانات تحصیلی و رفاهی موسسه زبان ELC
خوابگاه ها و آپارتمانهای موسسه زبان ELC

موسسه زبان انگلیسی ELC استرالیا - شعبه مالزی

موسسه زیان ELC استرالیا - شعبه مالزی در قلب کوالالامپورر و در نزدیکی برج های دوقلو پتروناس قرار دارد. این موسسه دارای فضایی بسیار مدرن و با متدهای بسیار جدید دنیا در تلاش برای آموزش زبان انگلیسی برای شما متقاضیان عزیز است. کادر آموزش بسیار مجرب که عموما Native  هستند کیفیت آموزش را بسیار بالا برده است. موسسه ELC دارای شعبه دیگری در مالزی است. این شعبه در پردیس دانشگاه UOW-KDU قرار دارد. دانشجویانی که دوست دارند در محیط دانشگاه اسکان داشته باشند و از امکانات دانشگاه استفاده کنند می توانند در این شعبه موسسه تحصیل نمایند. خوابگاه ها ، کتابخانه ها ، محیط های تحصیلی  و رستورانها و کافی شاپ های داخل دانشگاه در اختیار دانشجویان موسسه ELC نیز قرار می گیرد. 

برای معرفی بیشتر فضای و کادر آموزش موسسه ELC استرالیا - شعبه مالزی می توانید ویدئو زیر را مشاهد فرمائید. در این ویدئو آقای جکسون Jackson مدیر آموزش موسسه ELC شعبه مالزی توضیحاتی را در خصوص موسسه و شسیستم و امکانات آموزشی آن ارائه می دهد. 

سطح بندی زبان انگلیسی بر اساس استاندارد های بین المللی

همانطور که در جدول روبرو مشاهده می کنید سطح ابتدایی زبان را A1 یا Elementary  می نامند و پس از آن در سطح بالاتر Pre-Intermediate و سطح بالاتر Intermediate و سطح بالاتر که بسیاری  از دانشگاه های بین المللی مدرک این سطح یعنی B2 یا Upper Intermediate را می خواهند که معادل 6 تا 6.5 آیلتس است رمانی که شما به سطح Advanced می رسید تقریبا می توانید آیلتس 6.5 تا 7 را دریافت کنید که دانشگاه های درجه یک دنیا در نهایت آیلتس 7 را از شما می خواهند. سطح C2 یا Proficient  که در اصل شما می توانید همانند فردی که زبان مادر خود انگلیسی است صحبت کنید. این سطح از زبان برای سیستم های مهاجرت کانادا و استرالیا شاید نیاز شما شود که برای مثال در سیستم امتیاز بندی Express Entry یا همان EE می تواند امتیاز بالایی را برای شما بیاورد. در نهایت سطح B2  و  C1 برای اکثر اپلای های تحصیلی کافی است. موسسه ELC بصورت کاملا تخصصی شما را برای رسیدن به این دو سطح آماده می کند تا بتوانید در کمترین زمان ممکنه نمره مورد نظر خود را دریافت کنید. شما می توانید برای مشاخده دقیق تر جدول مقابل بر روی آن کلیک کنید. همچنین در صورت نیاز به اطلاعت بیشتر می توانید با مشاوران آراد استادی تماس حاصل فرمائید!

محیط اطراف موسسه ELC و خوابگاه های آن در کوالالامپور:

در نقشه روبرو موسسه ELC با نماد آبی رنگ نشان داده شده است که در خیابان معروف بوکیت بینتنگ Bulit Bintang  است در فاصله 5 دقیقه ای موسسه ایستگاه مترو LRT است که می توانید به تمام نقاط کوالالامپور ارتباط داشته باشید. از مزیت های مهم موسسه ELC موقعیت مکانی آن است که در نزدیکی برج های دوقلو پتروناس قرار دارد و شما می توانید به راحتی در مرکز شهر (فضاهای زیبا و توریستی) رفت آمد داشته باشید. همچنین پاساژهای خرید مهم کوالالامپور نیز در این منطقه قرار دارد. در نقشه 3 نماد قرمز رنگ قرار دارد که نشانگر خوابگاه های موسسه هستند. دو خوابگاه Bougainvilla و Taragon  در فاطله 10 دقیقه ای موسسه هستند. خوابگاه های موسسه بصورتی است که تعدادی واحد های آپارتمانی توسط موسسه ELC برای دانشجویان در این ساختمان ها اجاره شده است و دانشجویان می توانند در این اتاق ها اقامت داشته باشند. در ضمن ساختمان های بسیاری نیز در این منطقه برای اجاره وجود دارد که متقاضیان می توانند برای اسکان انتخاب کنند. همانطور که گفته شد در نزدیکی موسسه ایستگاه مترو قرار دارد و شما می توانید برای کاهش هزینه های اسکان خود در مجله های ارزانتر آپارتمان اجاره کنید و از طریق سیستم مترو کوالالامپور به موسسه ELC دسترسی داشته باشید. در صورت نیاز به اطلاع از هزینه های اجاره آپارتمان می توانید با شماوران آراد استادی تماس حاصل فرمائید. 

چرا موسسه ELC را انتخاب کنیم!

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید دوره های فشرده و نیمه فشرده موسسه ELC مشخص شده است. بر اساس قوانین سازمان مهاجرت مالزی دانشجویان دوره های زبان فقط می توانند از طریق دوره های فشرده زبان انگلیسی ویزا تحصیلی دریافت کنند. در نتیجه متقاضیان تحصیل زبان انگلیسی می بایست در دوره های فشرده یا Intensive  ثبت نام کنند. همانطور که در تصویر فوق مشخص است 15 ساعت در هفته کلاس های زبان عمومی برگزار می شود، 5 ساعت واحدهای تخصصی و 5 ساعت فعالیتهای مرتبط با زبان انگلیسی که می توان گفت دانشجویان هر روز سر کلاس هستند و روزانه 4 تا 5 ساعت کلاس برگزار می شود. البته شنبه ها و یکشنبه ها تعطیلات آخر هفته است. 

هزینه های تحصیل در موسسه زبان ELC

هزینه های دوره های زبان موسسه ELC مالزی براساس هر هفته تدریس است لذا برای تحصیل یک ترم 1 ماهه باید 4 هفته هزینه دوره مدنظر قرار گیرد. هزینه ها براساس انتخاب مدت زمان بیشتر تحصیل کاهش می یابد. جدول سمت راست شهریه تحصیلی دوره ها مشخص شده و در جدول سمت چپ هزینه های اقدام و ویزا است. لازم به ذکر است هزینه ها بر اساس دلار آمریکا می باشد. 

Tuition Fees (General English)

DurationFee
Less than 12 weeksUSD170/week
13 – 24 weeksUSD165/week
25 – 36 weeksUSD160/week
Above 36 weeksUSD155/week

Student Visa Fees

 Fee
Visa ProcessingUSD250
Medical InsuranceUSD140
Medical Checkup (upon arrival)USD85
Student cardUSD25

هزینه خوابگاه های موسسه زبان ELC 

همانطور که قبلا گفته شد موسسه زبان ELC چندین آپارتمان را در نزدیکی موسسه اجاره نموده است و اتاق های تک و مشترک را به دانشجویان خود اجاره می دهد. هزینه های اجاره این خوابگاه ها به شرح زیر است. در ضمن موسسه ELC در دانشگاه UOW-KDU نیز دارای خوابگاه است و شما می توانید در خوابگاه های این دانشگاه اقامت داشته باشید و از سایر امکانات دانشگاه مانند سالن ورزش، کتابخانه و رستورانها استفاده نمائید. 
 
 Fees
Taragon
Apartments
Single smallUSD450/month
 Single standardUSD600/month
 Twin standardUSD350/month
 Single ensuiteUSD700/month
Casa ResidencySingle ensuiteUSD700/month
Crest ResidenceSingle smallUSD250/month
 Single standardUSD350/month
 Single ensuiteUSD450/month
KDU CampusTwin sharing roomUSD175/month
 Single roomUSD250/month