دانشگاه موناش MONASH شعبه مالزی

دانشگاه موناش که یکی از معتبرترین دانشگاه های جهان است و شعبه اصلی آن در ملبورن استرالیا واقع شده، دارای یک شعبه در مالزی - کوالالامپور است. این دانشگاه کلا بر اساس سیستم و مدبریت اصلی خود در استرالیا اداره می شود. کلیه سیستم و منابع آموزشی، اساتید، امکانات و استاندارد ها براساس شعبه استرالیا تائید و اجرا می شود. شما با تحصیل در این دانشگاه مدرک خود را از موناش استرالیا دریافت می کنید و با دانشجویان تحصیل کرده در استرالیا در یک سطح قرار دارید. این موضوع برای ادامه تحصیل و کاریابی در بازارهای بین المللی بسیار حائز اهمیت است. بسیاری از رشته های در مقاطع فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری در موناش مالزی ارائه می دهد. دانشجویان می‌توانند در رشته‌هایی مانند مدیریت، تجارت، حسابداری، مدیریت استراتژیک، تجارت بین الملل، مهندسی رشته های شیمی، عمران، برق ، مکانیک، نرم افزار و رباتیک، IT  با گرایش های متفاوت، دیتا ساینس، و در نهایت رشته های روانشناسی، داروسازی، پزشکی و تغذیه تحصیل کنند.

دانشگاه موناش دارای اعتبار و رتبه های بسیار عالی در سطح جهان است. برای مثال:

  • رتبه 40 بهترین دانشگاه های جهان براساس رنکینگ US NEWS امریکا در سال 2022
  • رتبه 54 بهترین دانشگاه های جهان در حوزه کاریابی بعد از فارغ لتحصیلی براساس رنکینگ QS در سال 2022
  • رتبه 57 بهترین دانشگاه های جهان براساس رنکینگ TIMES در سال 2022
  • رتبه 58 بهترین دانشگاه های جهان براساس رنکینگ QS در سال 2022

شما می توانید با تحصیل در دانشگاه موناش استرالیا از کلیه مزایا بین المللی بودن این دانشگاه استفاده کنید و برای ادامه تحصیل و کاریابی از مدرک این دانشگاه همانند کسی که در استرالیا تحصیل کرده است استفاده نمائید. شما با تحصیل در موناش مالزی می توانید با هزینه تقریبا یک سوم نسبت به موناش استرالیا مدرک خود را دریافت کنید. موناش مالزی دارای فضای کاملا بین المللی است و دانشجویان از کشوری بسیاری در آن تحصیل می کنند. موناش دارای 140 دانشگاه همکار است که می توانید برای تبادل علامی و انتقال واحد از این دانشگاه ها استفاده کنید. حدود 80 درصد است اساتید این دانشگاه دارای درجه دکتری از دانشگاه های معتبر دنیا هستند. موناش مالزی از نظر وزارت علوم کشور مالزی دارای برترین رتیه ( 5 ستاره ) است. در نهایت می توان گفت تحصیل در موناش مالزی تجربه ای بسیار منحصر بفردی است و شما می توانید در سطح بسیار بالایی از آموزش و امکانات تحصیل نمائید. 

نکته بسیار مهمی که باید به آن اشاره شود انتقال واحد از موناش مالزی به موناش استرالیا و بسیاری از دانشگاه های دیگر است. منظور این است که شما می توانید 1 تا 2 سال در موناش مالزی با هزینه های تحصیلی و زندگی بسیار پایین واحد های خود را پاس نمائید و این واحد ها را به موناش استرالیا و سایر دانشگاه های معتبر جهان انتقال دهید. این یکی از روش های بسیار رایج در بین دانشجویان بین المللی است و همه ساله موسسه آراد استادی از این روش برای انتقال دانشجو به سایر کشور ها استفاده می کند. 

کالج زبان دانشگاه موناش و حداقل نمره زبان انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه موناش 

تمامی دوره ها در این دانشگاه به زبان انگلیسی ، و با جدید ترین روش های و تکنولوژی های  آموزشی ارائه می گردد. در تصویر پایین حداقل نمره مورد قبول انگلیسی برای ثبت نام در این دانشگاه مشخص شده است. لازم به ذکر است اگر دانشجویان نمره زبان ندارند می توانند در کالج زبان خود دانشگاه قبل شروع دوره اصلی دوره زبان را طی کنند. در ضمن برخی از رشته ها ونیازمند نمره زبان انگلیسی دیگری هستند که شما می توانید برای آگاهی از آن با مشاوران موسسه آراد تماص حاصل فرمائید. 

در دانشگاه موناش مالزی درس بخوانید و مدرک از استرالیا دریافت کنید !

همانطور که قبلا هم اشاره شد دانشگاه موناش مالزی، شعبه دانشگاه موناش استرالیا است و شما با تحصیل در این دانشگاه هم رتبه و هم مدرک دانشجویان موناش استرالیا هستید. دانشگاه موناش تقریبا در بین 50 دانشگاه برتر دنیا است و این اعتبار مسیر شما را برای تحصیل در مقاطع بالاتر، دریافت بورسیه و پیدا کردن شغل مناسب بسیار هموار می کند. عموما فارغ التحصیلان این نوع دانشگاه ها مورد توجه دانشگاه های برتر جهان و سازمانها و شرکتهای بسیار معتبر هستند. 

دوره کارآموزی و استخدام پس از فارغ التحصیلی

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید دانشجویان به آن دقت داشته باشند دوره های کارآموزی است که در شرکتها و سازمانهای متفاوتی برای دانشجویان اختصاص داده می شود. شما قبل از فارغ التحصیلی نیاز است یک دوره کار آموزی را در یکی از شرکتهای همکار با دانشگاه موناش مالزی کذرانده تا بتوانید مدرک تحصیلی خود را دریافت کنید در تصویر مقابل لیست این شرکتها و سازمانها نشان داده شده است. همانطور که مشاهده می کنید کمپانی ها و سازمانهای بزرگ جهانی و مالزیایی در لیست قرار دارند. 

در حین تحصیل در موناش، دانشجو مهمان برترین دانشگاه های جهان باشید !

دانشگاه موناش مالزی با بسیاری از برترین دانشگاه های امریکا، کانادا، انگلستان، اروپا و سایر کشورها قرارداد همکاری برای انتقال دانشجو دارد. شما می توانید برای 1 تا 2 ترم دانشجوی مهمان در بهترین دانشگاه های جهان باشید و هزینه تحصیل خود را به رینگیت مالزی پرداخت کنید. در این روش شما در حین تحصیل در موناش مالزی می توانید به دفتر انتقال دانشجو داخل دانشگاه مراجعه کنید. مشاوران و کارمندان این مرکز امور دریافت انتقالی شما را انجام می دهند و سپس شما می توانید برای 1 تا 2 ترم در دانشگاه درخواستی خود به عنوان دانشجو مهمان تحصیل کنید و هزینه تحصیل خود را همانند هزینه های تحصیل خود در موناش مالزی پرداخت کنید. واحد های گذرانده شما در دانشگاه مهمان انتقال داده می شود به موناش مالزی و شما تجربه تحصیل در بهترین دانشگاه های امریکا یا کانادا و بسیاری از کشورهای دیگر را بدست می آورید. شما حتی می توانید به واحد موناش استرالیا نیز انتقال واحد دهید و تحصیل خود را در استرالیا به اتمام برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط دریافت دانشجو مهمان می توانید با مشاوران آراد استادی تماس حاصل فرمائید. 

هزینه های تحصیل در دانشگاه موناش استرالیا MONASH شعبه مالزی

هزینه های رشته ها دانشگاه موناش در مقاطع لیسانس در تصاویر زیر مشخص شده است. لازم به ذکر است هزینه ها برای سال تحصیلی 2022 -2023 میلادی می باشد. جهت دریافت ریز هزینه های زندگی می توانید با مشاوران موسسه آراد استادی تماس حاصل فرمائید.

در جداول زیر نام رشته ها ، ورودی ترم ، طول دوره، شهریه تحصیلی و حداقل شرایط دریافت پذیرش مشخص شده است. برای ارزیابی پرونده خود جهت دریافت پذیرش می توانید با مشاوران آراد استادی تماس حاصل بگیرید !

برای مشاهده دقیق تر قیمت ها می توانید بر روی تصاویر کلیک کنید !

لیست رشته ها و هزینه های تحصیل در مقطع ارشد و دکتری دانشگاه MONASH

در دو جدول زیر لیست رشته ها و هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه موناش استرالیا شعبه مالزی مشخص شده است:

امکانات تحصیلی و رفاهی موناش مالزی

تقریبا در هر گوشه از این دانشگاه ، امکاناتی مانند اتاق های کنفرانس ، آزمایشگاه های پزشکی و داروسازی و مهندسی برای شما قرارداده شده است. سخنرانی ها و رویدادها در سالن های کنفرانس برگزار می شود و کلاس های عملی برای هر رشته در مکانی خاص انجام میگیرند. همچنین کتابخانه ها ، سالن های مطالعه و سالن های کامپیوتر بسیار مجهز و مدرن برای استفاده دانشجویان در دانشگاه وجود دارد. 

خوابگاه های دانشگاه MONASH مالزی

خوابگاه دانشگاه موناش یکی از بهترین موقعیت ها برای شما در مراحل ابتدایی تحصیل در دانشگاه می باشد. از آنجایی که دانشگاه موناش از لحاظ موقعیت مکانی بسیار نزدیک به دانشگاه و مدرسه SUNWAY است از این رو خوابگاه ها این دو دانشگاه یکی هستند و شما می توانید از خوابگاه های: 

  • Waterfront Residence
  • Sun-U Residence
  • Sun-U Apartment

استفاده کنید. 

خوابگاه های دانشگاه موناش در Sunway

یکی از مهمترین مسائلی که خانواده ها باید به آن دقت کنند و شاید برای بسیاری از شما مادران و پدران مهم است  اقامت فرزندانتان در سایر کشورها است. فضایی امن، مدرن، تمیز و با امکانات رفاهی کامل نیاز هر دانشجوی بین المللی است که می خواهد در بین دانشجویان سایر کشور ها تجربه یک محیط بین المللی را کسب کند. سان وی - موناش با داشتن تیم امنیتی 24 ساعته و امکانات عالی رفاهی و تفریحی فضایی آرامش بخش را برای دانشجویان فراهم کرده است. در سان وی 3 ساختمان خوابگاهی وجود دارد که در تصاویر زیر مشخص شده است. آپارتمان های مستقل نیز در  نزدیکی دانشگاه موناش نیز وجود دارد که به راحتی می توانند آنها را اجاره کنند. در ضمن برای اجاره آپارتمان مجتمع دیلاتور می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. البته 2 مجتمع دیگر نیز در نزدیکی موناش هستند که تازه در سال 2022 به بهربرداری رسیده اند. در نزدیکی موناش نیز پاساژ سان وی پیرامید با داشتن مغازهای فراوان، سوپرمارکت ها و رستوران ها و کافی شاپ ها فضای بسیار راحتی را برای زندگی شما فراهم ساخته است.

برای مشاهده مشخصات خوابگاه ها بر روی تصاویر زیر کلیک کنید