دانشگاه ناتینگهام Nottingham انگلیس - شعبه مالزی

دانشگاه ناتینگهام انگلستان که در مالزی شعبه دارد یک دانشگاه اینترنشنال است که بیش از 300 هزار فارغ التحصیل در سراسر جهان دارد. شعبه مالزی این دانشگاه دارای 5500 دانشجو از 75 کشور دنیا است. این دانشگاه دارای دو برند جایزه نوبل در سال 2003 بوده و یکی از برجسته ترین دانشگاه ها در سطح جهان است. رتبه این دانشگاه در جهان بر اساس رتبه بندی QS در سال 2022 رتبه 103 و در سال 2023 رتبه 114 است.  مدرک این دانشگاه و سیستم و کیفیت آموزشی عینا با شعبه انگلستان یکسان است. سازمانهای بین المللی و شرکت های برجسته در دنیا مدارک این دانشگاه را قبول دارند و بسیاری از دانشجویان برای رسیدن به شغل مناسب در انگلستان و سایر کشورهای رده اول دنیا تلاش می کنند از این دانشگاه پذیرش بگیرند. از آنجایی که هزینه های تحصیل در شعبه مالزی دانشگاه ناتینگهام بسیار کمتر از شعبه انگلستان است مقصد بسیاری از دانشجویان اروپایی، آسیایی و آفریقایی است. همچنین ارزان بودن هزینه زندگی در مالزی باعث شده بسیاری از دانشجویان شعبه ناتینگهام مالزی را برای تحصیل انتخاب کنند. یکی از مزیت های این دانشگاه که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد امکان انتقال واحد ها بین شعب این دانشگاه است. یعنی شما می توانید نصف دوره لیسانس را در مالزی تحصیل کنید و نیم دیگر آنرا در شعبه انگلستان ادامه دهید و مدرک دریافت کنید. دانشگاه ناتینگهام مالزی رشته های بسیاری را در مقاطع پیش دانشگاهی، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری ارائه می دهد. 

در ناتینگهام مالزی رشتهای بسیاری برای تحصیل وجود دارد از جمله: تجارت، اقتصاد، مالی و حسابداری، روانشاسی، رشته های آموزش، مدیا و ادبیات، عمران، کامپیوتر، ای تی ، مهندسی شیمی، مکانیک، مهندسی موارد و ساخت و تولید، برق و اکترونیک بایو ساینس و بایو مدیکال و یکی از معروفترین رشته های این دانشگاه رشته داروسازی است که در رتبه 5 دانشکده برتر دنیا قرار دارد و بسیار مدرک معتبری دارد.  لیست رشته ها و هزینه های تحصی در این دانشگاه در ادامه کامل ارائه شده است. 

تمامی دوره ها در این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می شود. در مقطع لیسانس رشته های مهندسی و کامپیوتر برای اپلای نیاز به آیلتس 6 آکادمیک دارد اما برخی رشته ها مانند لیسانس بایو مدیکال، روانشناسی مدیریت و تجارت و لیسانس داروسازی نیاز به آیلتس 6.5 دارد. رشته دکتری داروسازی نیاز به آیلتس 7 آکادمیک دارد. این رشته که 6 ساله است یکی از پر طرفدارترین رشته های این دانشگاه می باشد در ادامه به توضیح کامل این رشته می پردازیم. 

در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری بسته به رشته نمرات آیلس متفاوتی (بین 6 تا 7 ) نیاز است. برای آگاهی از نمرات دقیق زبان مورد نیاز می توانید به مشاوران ما تماس حاصل فرمائید. 

بورسیه دانشگاه ناتینگهام بریتانیا - شعبه مالزی:

در این قسمت همانطور که ملاحظه می کنید حدود شهریه ها و درصد بورسیه ها برای دانشجویان مشخص شده است. البته لازم به ذکر در طول سال امکان اضافه شدن بورسیه های جدید برای دانشجویان وجود دارد لذا شما می توانید برای آگاهی بیشتر و اقدام برای این بورسیه ها با نماینده دانشگاه ناتینگهام مالزی در خاورمیانه و آسیا (Arad Study) تماس حاصل فرمائید. 

مدارک دانشگاه ناتینگهام انگلیس و مالزی عینا یکسان است!

کلیه دروس ، استاندارها و سیستم آموزش دو شعبه با هم یکسان است و حتی شما پس از فارغ التحصیلی مدرکی یکسان با دانشجویان فارغ التحصیل در انگلیس دریافت می کنید. این مورد برای افرادی مناسب است که می خواهند پس از تحصیل برای کاریابی در انگلستان و سایر کشورهای درجه اول دنیا اقدام کنند. همچنین افرادی که می خواهند ادامه تحصیل دهند با مدارک آنها مانند کسانی که از انگلستان فارغ التحصیل شده اند برخورد می کنند و اریابی های یکسانی دارند. 

 

دکتری داروسازی MPharm دانشگاه ناتینگهام رتبه 5 برترین دانشگاه جهان!

دانشگاه ناتینگهام رتبه 5 امین دانشگاه برتر در دانشکده و رشته داروسازی را دارد (رتبه بندی بر اساس QS در سال 2022 ). این یکی از برترین دانشگاه ها برای تحصیل در رشته داروسازی است و مدرک شما در برترین کشورها مورد تائید قرار می گیرد. کل دوره برای این رشته 4 ساله است که 2 سال از دوره در مالزی و سال سوم و چهارم در انگلستان شعبه اصلی دانشگاه ناتینگهام ارائه می گردد. از آنجایی که مدرک از انگلستان صادر می شود برای متقاضیانی که قصد مهاجرت به انگلستان را دارد بسیار مناسب است. در این حالت شما به راحتی مدرک انگلیسی دارید و می توانید وارد بازار کار انگلستان و بسیار از کشورهای دیگر شوید. شهریه دو سال در مالزی تقریبا سالی 13000 دلار امریکا است و شهریه سال 3 و 4 در انگلیس سالی 26500 پوند است. 

دانشگاه های همکار دانشگاه ناتینگهام برای انتقال واحد و دانشجو مهمان شدن!

دانشجویان دانشگاه ناتینگهام مالزی می توانند یک واحد های خود را باه دانشگاه های لیست زیر انتقال دهند و ادامه تحصیل خود را در این دانشگاه ها بخوانند. همچنین می توانند برای 1 تا 2 ترم به این دانشگاه ها بروند و دانشجو مهمان باشند و در نهایت به دانشگاه ناتینگهام مالزی برگردند. 

Aarhus University, Denmark
Bocconi University, Milan Italy
Chungbuk National University , Korea
Concordia University, Canada
Korea Advanced Institute of Science and Technology (KAIST)
Munich University of Applied Science, Germany
National Taiwan University
Sciences Po Toulouse, France
Shiga University Japan
Tech De Monterrey, Mexico
The University of Groningen, The Netherlands
Universidad Del Desarrollo, Chile
University of Birmingham, UK
University of Glasgow, UK
University of Queensland, Australia
Yonsei University, Korea

دوره کارآموزی و استخدام پس از فارغ التحصیلی

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید دانشجویان به آن دقت داشته باشند دوره های کارآموزی است که در شرکتها و صنایع متفاوتی برای دانشجویان اختصاص داده می شود. شما قبل از فارغ التحصیلی نیاز است یک دوره کار آموزی را در یکی از شرکتهای همکار با دانشگاه ناتینگهام گذرانده تا بتوانید مدرک تحصیلی خود را دریافت کنید در زیر لیست این شرکتها و صنایع لیست شده است. همانطور که مشاهده می کنید کمپانی ها و سازمانهای بزرگ جهانی در لیست مشاهده می شوند.
برای مشاهد لیست لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید 

شرکت ها و سارمانهای همکار با دانشگاه ناتینگهام مالزی

 
 

هزینه های تحصیل در دانشگاه تیلورز

هزینه های رشته ها دانشگاه تیلرز در مقاطع لیسانس، ارشد و دکتری در تصاویر زیر بصورت تقریبی مشخص شده است. لازم به ذکر است هزینه ها برای سال تحصیلی 2022 -2023 میلادی می باشد. جهت دریافت ریز هزینه های تحصیل و زندگی می توانید با مشاوران موسسه آراد استادی تماس حاصل فرمائید.

برای مشاهده دقیق تر قیمت ها می توانید بر روی تصاویر کلیک کنید !

امکانات تحصیلی و رفاهی دانشگاه تیلرز 

تقریبا در هر گوشه از این دانشگاه ، امکاناتی مانند اتاق های کنفرانس ، آزمایشگاه های بایو و داروسازی و مهندسی، فضاهای ورزشی حرفه برای شما قرارداده شده است. سخنرانی ها و رویدادها در سالن های کنفرانس برگزار می شود و کلاس های عملی برای هر رشته در مکانی خاص انجام میگیرند. همچنین کتابخانه ها ، سالن های مطالعه و سالن های کامپیوتر که در ادامه توضیح داده می شود بسیار مجهز و مدرن هستند. استاندارهای این دانشگاه در حد شعبه اصلی دانشگاه در انگلستان است. می توان به راحتی گفت امکانات و تجهیزات آکادمیک و رفاهی دانشگاه ناتینگهام مالزی یکی از برترین ها در مالزی است 

در سپتامبر 2005، پردیس شعبه مالزی به پردیس جدید (Semenyih) خود در 30 کیلومتری جنوب مرکز شهر کوالالامپور نقل مکان کرد. محوطه ای زیبا که در 118 هکتار و مشرف به تپه های سرسبز قرار دارد، این پردیس به گونه ای طراحی شده است که منعکس کننده ویژگی های پارک دانشگاه در بریتانیا باشد. دانشگاه در یک محیط زندگی با کیفیت بالا با امکانات آموزشی، رفاهی و تحقیقاتی پیشرفته قرار گرفته است. سایر امکانات پردیس عبارتند از: خوابگاه ها، یک مرکز ورزشی و استخر شنا، مجتمع انجمن های دانشجویی، مغازه ها و کتابخانه و ...
دانشجویانی که مایل به رفتن به کوالالامپور یا مناطق اطراف آن هستند، می توانند از طریق اتوبوس یا قطار که به راحتی به راحتی انتقال یابند. همچنین سرویس رفت و برگشت رایگان از محوطه دانشگاه قابل دسترسی است.

خوابگاه های دانشگاه ناتینگهام مالزی

خوابگاه دانشگاه ناتینگهام بصورت تک نفره و استراکی وجود دارد. خوابگاه ها در پردیس دانشگاه قرار دارد و شما می توانید به راحتی به کلاس ها و سایر مراکز دانشگاه دسترسی داشته باشید این مرکز مجهز به اینترنت رایگان ، محل تفریح و بازی ، اتاق سینما ، اشپزخانه و لباسشویی های عمومی است. برای آگاهی از قیمت خوابگاه ها با مشاوران آراد استادی تماس حاصل فرمائید.
برای مشاهده مشخصات خوابگاه ها بر روی لینک زیر کلیک کنید 

انواع خوابگاه ها و هزینه های آن در دانشگاه ناتینگهام مالزی