موسسه مجاز اعزام دانشجو حامیان راه تحصیل آراد با کادری بسیار مجرب و تخصصی درخصوص اعزام دانشجو به کشور مالزی آماده ارائه کلیه خدمات اعزام دانشجو شامل: مشاوره تحصیلی رایگان، اخذ پذیرش تحصیلی، اخذ ویزا، ثبت نام و اسکان دانشجویان در مالزی است.
حامیان راه تحصیل آراد با همکاری با معتبرترین دانشگاه های مالزی بر آن است بتواند بهترین رشته و دانشگاه مدنظر شما را به شما پیشنهاد داده و در مسیر اخذ پذیرش و ویزا و همچنین انتقال شما به دانشگاه در مالزی حامی قدرتمند در مسیر تحصیل و موفقیت شما باشد.
موسسه Arad Study  با اکثر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و کالج های زبان مالزی کار می کند و شما می توانید برای دریافت اطلاعات و اخذ پذیرش و ویزا از خدمات ما استفاده نمائید. 

خدمات موسسه غیرتجاری حامیان راه تحصیل آراد

ارائه مشاوره تحصیلی: ما براین باور هستیم مهمترین بخش فعالیت این موسسه ارائه مشاوره دقیق، به روز و تخصصی در خصوص انتخاب رشته و دانشگاه برای شما متقاضی گرامی است. اگر به طور جزئی تر بخواهیم اشاره کنیم باید گفت که تحصیل وسیله ای است برای کسب موفقیت و جایگاه اجتماعی مناسب برای افراد، حال آنکه مشاوران ما سعی بر آن دارند تا براساس برنامه های آتی شما مسیری مناسب برای تحصیل و رسیدن به اهداف آینده شما، پیشنهاد دهند. در مرحله بعدی براساس اطلاعات به روز دانشگاه ها هزینه ها، طول دوره، مدارک مورد نیاز و سایر اطلاعات مورد نیاز را ارائه داده تا به در مرحله ی بعدی اقداماات لازم برای اخذ پذیرش و ویزا و رسیدن به مقصد تحصیلی شما توسط موسسه انجام پذیرد. ما اعتقاد داریم مرحله مشاوره تحصیلی در خصوص انتخاب رشته و دانشگاه تخصصی ترین قسمت فعالیت موسسه حامیان راه تحصیل آراد است که نیازمند تجربه و تخصص و ارتباط مستقیم با مسئولین دانشگاه ها دارد که ارائه پیشنهد های مناسب و انتخاب صحیح شما تضمین کننده موفقیت در آینده شما متقاضی عزیز است.
اخذ پذیرش تحصیلی: یکی دیگر از اهداف موسسه حامیان راه تحصیل آراد انجام به دقت و تسریع روند اخذ پذیرش تحصیلی است. با توجه به ارتباط های مستقیم با مسئولین ارشد دانشگاه های می توانیم مراحل اخذ پذیرش را در کمترین زمان ممکن و دقیق برای شما به پایان برسانیم. مسلم است این مرحله از خدمات ما نیاز به تخصص و تجربه ای چندین ساله دارد که کادر این موسسه واقف که به کلیه مراحل و دارای تجربه ای چندین ساله در این فرآیند است.
اخذ ویزا: شاید یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان تحصیل در خارج از کشور مرحله اخذ ویزا است. بسیار دیده شده دانشجویان با داشتن پذیرش تحصیلی مناسب نتوانسته اند ویزا تحصیل خود را دریافت کنند. در این مرحله هدف بر آن است با داشتن اطلاعات به روز و همچنین ارتباط مناسب با اداره خدمات ویزا مالزی مدارک مورد نیاز برای دریافت هر پرونده را به متقاضی اعلام نمائیم.  پس از آن جهت دریافت ویزا پیگیری های لازم در جهت تسریع امور را با اداره خدمات ویزا مالزی انجام دهیم.  تشکیل پرونده ویزا برای هر متقاضی کاری است که نیاز به تجربه و اطلاعات دقیق و به روز در خصوص قوانین ویزا آن کشور دارد. هر پرونده ویزا باید با برنامه ریزی دقیق و مدارک لازم اقدام گردد تا باعث به حداقل رساندن ریسک ویزا گردد. 
رسیدن به کشور و دانشگاه محل تحصیل: شاید پس از دریافت ویزا خیلی از عزیزان نگران سایر مراحل نباشند اما باید گفت عدم آشنایی شما از کشور مقصد و همچنین قوانین و نوع زندگی در آن کشور مسئله ای بسیار مهم است. در این مرحله هدف بر آن است با توجه به اطلاعات، تجارب گذشته خود بتوانیم رسیدن شما از فرودگاه تا دانشگاه و همچنین اسکان شما را به بهترین نحوه برنامه ریزی و اجرا نمائیم. دانستن سلایق و سبک زندگی شما در این مرحله بسیار می تواند ما را در برآورده کردن اهداف شما کمک کند. اما باید به این واقعیت اشاره کرد که هر تغییر در زندگی چالش های خود را دارد، حال آنکه مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور نیز امر بزرگی است و مسلما نیازمند صبوری لازم و تلاش بر فائق آمدن بر چالش های این مسیر است. ما تمام تلاش خود را  می نمائیم که در این مسیر حامی و دوستی دلسوز برای شما باشیم.