دانشگاه تیلورز مالزی Taylor's

دانشگاه تیلورز رشته های بسیاری را در مقاطع پیش دانشگاهی، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری ارائه می دهد.دانشجویان می‌توانند در رشته‌هایی مانند معماری، تجارت، مدیریت، کامپیوتر، محاسبات و فناوری اطلاعات، هنرهای آشپزی، طراحی، آموزش، مهندسی، علوم غذایی، مطالعات غذا، مهمان داری، توریسم و گردشگری ، حقوق، پزشکی، داروسازی، روان‌شناسی، هنرهای نمایشی و علوم اجتماعی تحصیل کنند.

دانشگاه تیلورز، برترین دانشگاه خصوصی (رتبه اول در رتبه بندی QS ) در مالزی و جنوب شرقی آسیا است که در رتبه‌ بندی دانشگاه ‌های جهانی QS در سال 2022 رتبه 332 را به خود اختصاص داده است. طبق این رتبه بندی دانشگاه تیلرز در بین 1 درصد دانشگاه های تأثیرگذار در سطح جهان قرار می گیرد. طبق آخرین ارزیابی وزارت علوم ایران در سال 1401 ، مدرک های این دانشگاه در وزارت علوم کشور ایران نیز قابل قبول است و شما می توانید برای معافیت تحصیلی و گرفتن اجازه خروج از پذیرش این دانشگاه استفاده کنید.

تمامی دوره ها در این دانشگاه به زبان انگلیسی ، و با جدید ترین روش های و تکنولوژی های  آموزشی ارائه می گردد. در تصویر پایین حداقل نمره مورد قبول انگلیسی برای ثبت نام در این دانشگاه مشخص شده است. لازم به ذکر است اگر دانشجویان نمره زبان ندارند می توانند در کالج زبان خود دانشگاه قبل شروع دوره اصلی دوره زبان را طی کنند.

در دانشگاه تیلورز درس بخوانید و مدرک از انگلستان و استرالیا دریافت کنید !

همچنین در این دانشگاه در بسیاری از رشته ها از جمله رشته های بیزنس و کامپیوتر به شما امکان دریافت  دو مدرک تحصیلی داده می شود که مدرک دوم از سمت دانشگاه های شریک و همکار تیلرز ارائه می گردد. دانشگاه هایی از کشورهای انگلستان و استرالیا که لیست آنها در زیر نشان داده شده است با دانشگاه تیلرز همکار هستندو دانشجویان می توانند در پایان دوره تحصیل خود از این دانشگاه های نیز مدرک تحصیلی دریافت کنند. حتی شما می  توانید یک تا دوسال از دوره تحصیلی خود را در دانشگاه تیلورز تحصیل کنید و سال آخر را برای ادامه تحصیلی به دانشگاه همکار در استرالیا و انگلستان انتقالی بگیرید. البته برخی رشته های دانشگاه تیلرز امکان انتقالی را دارد و شما از آگاهی از آن می توانید با مشاوران موسسه آراد تماس حاصل فرمائید. اما اکثر رشته های این دانشگاه دو مدرکه یا Dual Awards است.

رتبه شانزدهم کاریابی فارغ التحصیلان تیلورز در جهان!

دانشگاه تیلرز جایگاه شانزدهم را را به عنوان دانشگاه خصوصی پیشرو در مالزی در رتبه بندی جهانی اشتغال فارغ التحصیلان در سال 2022 حفظ کرده است (منبع سایت QS).  این رده بندی دانشگاه  تیلرز را در کنار دانشگاه‌های مشهور جهانی مانند دانشگاه کاردیف، دانشگاه لنکستر، دانشگاه نوتردام و دانشگاه مونترال قرار می‌دهد.

دوره کارآموزی و استخدام پس از فارغ التحصیلی

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید دانشجویان به آن دقت داشته باشند دوره های کارآموزی است که در شرکتها و صنایع متفاوتی برای دانشجویان اختصاص داده می شود. شما قبل از فارغ التحصیلی نیاز است یک دوره کار آموزی را در یکی از شرکتهای همکار با دانشگاه تیلوز کذرانده تا بتوانید مدرک تحصیلی خود را دریافت کنید در زیر لیست این شرکتها و صنایع لیست شده است. همانطور که مشاهده می کنید کمپانی ها و سازمانهای بزرگ جهانی در لیست مشاهده می شوند.

هزینه های تحصیل در دانشگاه تیلورز

هزینه های رشته ها دانشگاه تیلرز در مقاطع لیسانس، ارشد و دکتری در تصاویر زیر بصورت تقریبی مشخص شده است. لازم به ذکر است هزینه ها برای سال تحصیلی 2022 -2023 میلادی می باشد. جهت دریافت ریز هزینه های تحصیل و زندگی می توانید با مشاوران موسسه آراد استادی تماس حاصل فرمائید.

برای مشاهده دقیق تر قیمت ها می توانید بر روی تصاویر کلیک کنید !

امکانات تحصیلی و رفاهی دانشگاه تیلرز 

تقریبا در هر گوشه از این دانشگاه ، امکاناتی مانند اتاق های کنفرانس ، آزمایشگاه های پزشکی و مهندسی، اشپزخانه های حرفه برای شما قرارداده شده است. سخنرانی ها و رویدادها در سالن های 300 نفری برگزار می شود و کلاس های عملی برای هر رشته در مکانی خاص انجام میگیرند. همچنین کتابخانه ها ، سالن های مطالعه و سالن های کامپیوتر که در ادامه توضیح داده می شود بسیار مجهز و مدرن هستند.

کلاس های پزشکی و داروسازی Taylor's

شما میتوانید با آناتومی واقعی و نمونه های پاتولوژیک ناخالص رویکرد عملی داشته باشید و با بیماران استاندارد شده و مدل های انسانی کامپیوتری مهارت های خود را تمرین دهید. این کلاس ها ، تجزیه و تحلیل نمونه های شیمیایی و بیولوژیکی معمول و فرصت هایی برای تحقیقات مشترک در تجزیه و تحلیل شیمیایی را برای شما فراهم می کند.

کلاس های کامپیوتر، طراحی و ویدئو ادیتینگ Taylor's

از بهترین رشته های این دانشگاه تیلورز ، رشته های مربوط به کامپیوتر است. درآمد بالا و کیفیت تحصیل بسیار عالی از دلایلی هستند که بسیاری از دانشجو های این دانشگاه در این رشته ها تحصیل میکنند. امکانات کلاسی نیز بسیار بالا بوده و هرگونه هزینه های اضافه برای شما را از بین میبرد زیرا در تمامی کلاس ها، بهترین کامپیوتر های حرفه ای که به تمامی نرم افزار ها و سخت افزار های مورد نیاز شما مجهز هستند وجود دارد. در دانشگاه تمامی نرم افزار ها و Subscription ها برای شما از طریق شرکت مایکروسافت فراهم شده است.

24 ایستگاه کاری به خوبی با آخرین نسخه های Adobe Premier و Final Cut Pro مجهز شده اند و 18 ایستگاه کاری با نرم افزار ویرایش Apple iMac برای کسب مهارت ها و دانش در فرآیند ویرایش صدا برای شما تجهیز شده است.

کلاس های رباتیک و طراحی و ساخت سه بعدی Taylor's

کلاس های رباتیک مجهز به کامپیوترها و نرم افزار برای شبیه سازی پیشرفته و پیش بینی و بهبود رفتار سیستم های مهندسی هستند . این کلاس ها دسترسی کامل به تمامی ابزار مورد نیاز ساخت ماشین های رباتی در دسترس شما قرار می دهد. نرم افزارهایی مانند MATLAB، LabView، NI Multisim و SolidWorks در آزمایشگاه طراحی مهندسی نصب شده است. دانشجویان می توانند از تمامی این امکانات برای انجام تکالیف مهندسی و پروژه های طراحی خود استفاده کنند.

کلاس های سه بعدی نیز به تازگی اضافه شده اند و مجهز به 13 چاپگر سه بعدی و دستگاه برش لیزری برای اهداف درسی و تحقیقاتی هستند.

کلاس های رشته حقوق در دانشگاه Taylor's

حقوق در مالزی به دلیل شباهت بسیار قوانین بین این کشور و انگلستان بسیار پرطرفدار است و بسیاری از دانشجویانی که می خواهند در آینده برای ادامه تحصیل و یا یافتن شغل در انگلستان اقدام کنند در این دانشگاه تحصیل می کنند و شما میتوانید در دوره وکالت از اتاق های دادگاه استفاده کنید و با فضای دادگاه و وکالت اشنایی کامل داشته باشید. اساتید برجسته این رشته نیز شما را برای کار در این حوزه وکالت آماده می کنند. سالن دادگاه دانشگاه تیلرز، برای شبیه سازی محیط دادگاه یک تجربه واقعی تر برای دانشجویان ایجاد کرده است.

کلاس های رشته های هنر در دانشگاه Taylor's

اگر شما قصد تحصیل رشته های هنری را در دانشگاه تیلرز دارید ، انتخاب های بسیار زیادی برای شما وجود دارد.
کلاس های طراحی ، نقاشی ، عکاسی برای دانشجو های این رشته ها وجود دارد و تمامی امکانات به منظور تقویت حرفه شما فراهم است. میزهای طراحی در دسترس دانشجویان و جدید ترین نرم افزارهای هنری از جمله Adobe در طول تحصیل به صورت رایگان در دسترس دانشجو ها قرار می گیرد. کلاس های عکاسی به طور کامل با طیف وسیعی از لامپ ها، دیفیوزورها، بازتابنده ها و انواع تجهیزات پس زمینه مجهز شده است.

خوابگاه های دانشگاه Taylor's

خوابگاه دانشگاه تیلرز یکی از بهترین موقعیت ها برای شما در مراحل ابتدایی تحصیل در دانشگاه می باشد. خوابگاه در محوطه دانشگاه یک ساختمان 6 طبقه است که 888 تخت را در خود جای داده است که در 128 آپارتمان و 114 واحد مجزا قرار دارد که همگی با تخت، تشک، کمد، میز و صندلی مطالعه تجهیز شده است. برای راحتی بیشتر این خوابگاه بالای یک مرکز خرده فروشی که انواع غذاخوری ها، امکانات بانکی و بهداشتی و غیره را ارائه می دهد، قرار دارد. این مرکز مجهز به اینترنت رایگان ، محل تفریح و بازی ، اتاق سینما ، اشپزخانه و لباسشویی های عمومی است. برای آگاهی از قیمت خوابگاه ها با مشاوران آراد استادی تماس حاصل فرمائید.
ساختمان U-RES:
هر واحد آپارتمانی می‌تواند به راحتی حداکثر 6 نفر را در اتاق‌های یک نفره و دو نفره، با یک انباری/ناهارخوری مشترک (با یخچال، مایکروویو، فضاهای ذخیره‌سازی فردی) و حمام مشترک در خود جای دهد. هر واحد اختصاصی دارای حمام مستقل است اما انباری یا غذاخوری مشترک است.
برای مشاهده مشخصات خوابگاه ها بر روی تصاویر زیر کلیک کنید 

آپارتمان های نزدیک دانشگاه تیلرز 

 
در نزدیکی دانشگاه تیلرز دو مجتمع مسکونی با امکانات مناسب برای دانشجویان و خانواده های آنها وجود دارد. در این ساختمانها شما می توانید آپارتمانهای 1 یا 2 یا 3 خوابه اجاره کنید. عموما برخی از دانشجویان که می خواهند به همراه هم دانشگاهی های خود و یا با خانواده های خود زندگی کنند این مجتمع ها را انتخاب می کنند. عموما کرایه های واحدها از 1500 تا 3000 رینگیت در ماه است که مسلما بستگی به متراژ و امکانات آپارتمان دارد. بیشتر واحد ها فرنیش (وسایل) شده هستند و شما نیاز به خرید وسایل زندگی ندارید. اما باید حتما به وسایل واحد دقت کنید و نیز در قرار داد ذکر شود. اکثر مجتمع های نزدیک این دانشگاه دارای امکانات باشگاه های ورزشی، استخر، پارکنیگ و تیم حفاظت 24 ساعته است. مجتمع های دیگری نیز به فاصله بیشتر وجود دارند که برای اطلاع از آنها و قیمت ها می توانید با مشاوران موسسه آراد تماس حاصل فرمائید. همکاران ما در مالزی می توانند در صورت نیاز برای شما واحد پیدا کنند و در بستن قرارداد شما را همراهی کنند.