ثبت نام آزمون پیپر آیلتس در عمان

ثبت نام آزمون پیپر آیلتس در عمان

ثبت نام آزمون آیلتس کاغذی- IELTS PAPER TEST

آزمون آیلتس پیپرتست یک نوع آزمون زبان انگلیسی است که به صورت کاغذی برگزار می‌شود. این آزمون شامل چند بخش  Listening (شنیداری)، Reading (خواندن)، Writing (نوشتاری) و مکامله  (Speaking) می باشد.  مدت زمان آن ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه است. این آزمون برای افرادی که قصد مهاجرت، تحصیل یا کار در کشورهای انگلیسی زبان را دارند، مناسب است. نمره آزمون آیلتس پیپرتست از ۰ تا ۹ محاسبه می‌شود و معمولا برای ورود به دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، حداقل نمره ۶ یا ۶.۵ لازم است.

برای آمادگی برای آزمون آیلتس پیپرتست، می‌توانید از منابع مختلفی استفاده کنید. برخی از این منابع عبارتند از:

  • کتاب‌های رسمی آیلتس که توسط سازمان‌های برگزار کننده آزمون منتشر شده‌اند. این کتاب‌ها شامل نمونه سوالات، پاسخ‌ها و راهنمایی‌های مفید برای هر بخش آزمون هستند. برای سال‌های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴، می‌توانید از کتاب‌های Cambridge IELTS 16و Cambridge IELTS 17 استفاده کنید.
  • سایت‌های اینترنتی که آموزش و تمرین آیلتس را ارائه می‌دهند. این سایت‌ها شامل ویدیو‌ها، مقالات، تست‌ها و نکات کاربردی برای بهبود مهارت‌های زبانی شما هستند. برخی از این سایت‌ها عبارتند از: IELTS Liz، IELTS Buddy و IELTS Advantage.
  • اپلیکیشن‌های موبایل که به شما کمک می‌کنند تا آزمون آیلتس را در هر زمان و مکانی تمرین کنید. این اپلیکیشن‌ها شامل سوالات چند گزینه‌ای، شبیه‌سازی آزمون، ضبط صدا و ارزیابی نمره هستند. برخی از این اپلیکیشن‌ها عبارتند از:IELTS Prep App، IELTS Full و IELTS Skills.

 

این مطلب هم بخوانید  دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در اتریش 2024

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون آیلتس کاغذی  IELTS papertest در عمان با کارشناسان ما در حامیان راه تحصیل آراد تماس حاصل فرمایید.